kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w akcję charytatywną „Pieczemy dla Piotrusia”. Księdzu Proboszczowi Tadeuszowi Pietrzykowi za życzliwość i udostępnienie pomieszczeń do przygotowywania ciast na kiermasz. Rodzicom, którzy upiekli  ciasta, oraz tym,  którzy je pakowali i sprzedawali. Podziękowania kierujemy również do wychowawcow klas, którzy współpracowali z rodzicami. Wspaniale, że  nasi uczniowie przygotowali dodatkowo zakładki do książek. Dołączyliśmy je do wypieków.

W ramach kiermaszu nazbieraliśmy 3610,80 zł., które przekazane zostaną rodzicom Piotrusia na jego leczenie i rehabilitację.

 

Opiekunowie Wolontariatu
przy Szkole Podstawowej nr 1 w Istebnej

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1