kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Dbamy o teren naszej szkoły

Aby zaaranżować teren wokół naszej szkoły nawiązaliśmy współpracę ze Szkółką Leśną na Wyrchczadeczce. Dzięki pani leśniczy Aleksandrze Młynarczyk i jej projektowi mogliśmy rozpocząć zagospodarowywanie miejsc trudnych do utrzymania. Obsadziliśmy roślinami ze szkółki (kosówkami, irgami, pigwowcami i berberysami) m.in. zachodnią skarpę.

W pięciu miejscach wokół szkoły zamontowano kosze parkowe. Środki na zakup- 2500zł pozyskaliśmy od Nadleśnictwa Wisła. Z zewnętrznej infrastruktury naszej placówki korzystają nie tylko nasi uczniowie, ale wielu mieszkańców i gości. Generuje to potrzebę odpowiedniego zaplecza do uporządkowania przestrzeni. Chcemy serdecznie podziękować panu nadleśniczemu Andrzejowi Kudełce za kolejny przejaw życzliwości wobec ZSP Istebna i owocną współpracę.

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1