kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Grudzień u Lisków

Miesiąc grudzień był na dzieci z grupy Lisków niesamowy. Juz na początku miesiąca odwiedził nas Mikołaj, który dla dzieci przyniósł pierwsze prezenty. Tydzień później zaprosiliśmy do przedszkola dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego, które pomogły nam ozdobić pierniczki świąteczne. Po części oficjalnej integrowalismy się przy muzyce i bum bum rurkach. Następnie zawitali do nas terapeuci i nauczyciele również z tego przedszkola, którzy pomogli przygotować nam świąteczne wianki. Wszystkie rzeczy zostały sprzedane na świątecznym kiermaszu. Cały dochód ze sprzedaży został przekazany dla Marcelka - wychowanka terapeutycznej placówki. Bardzo dziękujemy za możliwość integracji i udział w tej pięknej i ważnej zbiórce. W grudniu zostaliśmy także zaproszeni na Jasełka organizowane przez dzieci i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem występu swoich starszych kolegów i koleżanek, gratulujemy! W naszym przedszkolu pojawiła się także biblioteka dla rodziców, serdecznie zapraszamy do korzystania z niej. Na zakończenie miesiąca wszystkie liski wspólnie zasiadły do stołu i rozpoczęliśmy pierwszą grupową wigilijkę.  Przedszkolakom i ich rodzinom życzymy zdrowia, radości i miłości z okazji Świąt Bożego Narodzenia. 

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1