kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Kwiecień w grupie Lisków.

Kwietniowy czas przyniósł nam dużo radości, uśmiechu i niesamowitych wycieczek. W pierwszym tygodniu tego miesiąca przepracowaliśmy temat: "Na Wsi". Dzieci zapoznały się z jej mieszkańcami, stworzyły niesamowite owieczki, doiły krowę oraz bawiły się memorami słuchowymi z odgłosami zwierząt. Na zakończenie tygodnia wybraliśmy się na pierwszą poważną wycieczkę do Centrum Pasterskiego w Koniakowie, gdzie Pani Marta pokazała nam jak przyrządzać serki, jak pasterze pilnują owiec oraz jak wygląda ich strzyżenie. Następnie weszliśmy w temat podróży po różnych krajach. Zastanawialiśmy się wspólnie z dziećmi czym można wybrać się na taką podróż, co spakować do walizki i jakie cuda uda nam się zobaczyć w danym miejscu. Kończąc miesiąc kwiecień wyruszyliśmy na wycieczkę do teatru, na przedstawienie pod tytułem "Jaś i Małgosia". Dzięki wizycie dzieci mogły na żywo zobaczyć grę aktorską, kostiumy i sale teatralną. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócimy tam na inne przedstawienie.

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1