kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Marzec w grupie Lisków

Marzec Liski zaczęły od pierwszych zabaw w piaskownicy po odejściu zimy. Dzięki mokremu piaskowi można było tworzyć największe babki. Na początku miesiąca swoje święto miały wszystkie nasze małe kobiety. Chłopcy przygotowali dla nich ściankę do zdjęć i prezenty, które wręczyli im wraz z najlepszymi życzeniami. Żeby poćwiczyć paluszki i kształty Liski odtwarzały widziane elementy w pudełeczkach z kaszą manną. W miesiącu tym także pierwszy raz mogliśmy gości naszych rodziców przez całe południe w placówce. Wspólnie ze swoimi pociechami tworzyli kartki i babki wielkanocne, które zostały sprzedane na kiermaszu w przedszkolu. Swoją cegiełkę dołączyli też nauczyciel, którzy na tą okazję udekorowali wielkanocne baranki. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wycieczkę dla dzieci. Na zakończenie miesiąca przywitaliśmy Panią Wiosnę tworząc Marzannę, która Pan Woźny spalił, aby zima już do nas nie wróciła. Liski w marcowy czasie przeniosły się także na nowy budynek. Dzięki temu dzieci będą mogły częściej widywać swoich kolegów i koleżanki ze starszych grup. 

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1