kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Miesiąc luty w grupie Lisków.

Czas ferii, które rozpoczęły się w lutym był dla dzieci czasem zmian. Maluszki przeniosły się na główny budynek gdzie razem ze starszymi grupami poznawali się i wspólnie bawili przez całe dwa tygodnie. Po powrocie z ferii zorganizowaliśmy dla dzieci bal przebierańców. Tańce, gry i zabawy tego dnia były czasem integracji i współdziałania. W miesiącu lutym odwiedziła nas także Pani Dogoterapeutka ze swoim pupilem Abi. Pokazała dzieciom jak należy się opiekować pieskiem i jak poprawnie go karmić. Oprócz ciekawych spotkań i zabaw maluszki pracowały także nad poprawą motoryki małej poprzez nawlekanie koralików, malowanie pędzlem małych kółek, odmrażaniem arktycznych zwierząt oraz malowaniem paluszkami bałwanka zamkniętego w woreczku. Korzystając z przepięknej pogody wyruszyliśmy na spacer, na którym znaleźliśmy już pierwsze oznaki wiosny.

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1