kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Październik w grupie Lisków

Miesiąc październik w grupie Lisków zaczął się od wykonania przez dzieci zdrowego soku. Realizują temat zdrowego żywienia dzieci przygotowywały warzywne kanapki oraz wspólnie tworzyły marchewki z marchewkoliny. Wśród październikowych zajęć nie mogło zabraknąć jesiennych drzew i zwierząt, które powoli przygotowują się do zimy. Przedszkolaki tworzyły jesienne pracę plastyczne, które rodzice mogli obejrzeć na korytarzowej wystawie. Pod koniec tygodnia odbył się także dzień dyni. Nauczyciele przygotowali dla dzieci dyniowe zajęcia oraz ściankę, na której zostały wykonane portrety Lisków. W miesiącu tym udało się także zorganizować Pasowanie na przedszkolaka. Liski w obecności Dyrekcji odegrały swoje pierwsze przedstawienie, po którym Pani Dyrektor przyjęła ich w szeregi przedszkolaków, serdecznie gratulujemy!

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1