kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Wizyta pani dyrektor

Pod koniec kwietnia do drzwi przedszkolaków zajrzała nasza Pani Dyrektor. Przeczytała ona dzieciom wiersz na temat pracy i obowiązków, które wypełnia Dyrektor Szkoły i Przedszkola. Dzieci dowiedziały się co ukryte jest za drzewami gabinetu Dyrektora, poznały obowiązki Pani Wicedyrektor oraz zadania jakie spadają na ręce Dyrektora placówki. Poprzez zadawane przez przedszkolaki pytania Pani Dyrektor mogła opowiedzieć o ilości dzieci w przedszkolu, oglądaniu monitoringu i planowaniu pracy dla pracowników. Na zakończenie Pani Dyrektor obiecała dzieciom, że w czerwcu będą mogły przyjść i zobaczyć jak wygląda jej gabinet w środku. Bardzo dziękujemy za tak owocne spotkanie. 

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1