kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Wizyta pani krawcowej

Każdy z nas nosi na sobie efekty pracy krawcowej, niestety nie każdy zdaje sobie sprawę z wysiłku i energii jaką wkłada krawcowa w swoją pracę. W przedszkolu dzieci na własne oczy mogły to zobaczyć dzięki wizycie naszej Pani Agatki. Podczas spotkania przedszkolaki zapoznały się z przyrządami, które potrzebuje krawcowa poznały różnorodne nici, guziki, centymetr krawiecki oraz naparstek. Mogły także przyjrzeć się temu jak działa maszyna do szycia oraz poznać etapami powstawanie kwiatka z kolorowych materiałów. Bardzo dziękujemy za tak cenne spotkanie i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok.

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1