kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 550

Wrzesień w grupie Lisków

Wrzesień to miesiąc adaptacji nowo przyjętych przedszkolaków. W tym czasie maluszki młodsze zapoznały się z budynkiem przedszkola, placem zabaw i szatnią. Razem z nauczycielami stworzyły kodeks przedszkolaka, w którym zawarte zostały najważniejsze zasady budujące poczucie bezpieczeństwa i szacunku w grupie. W pierwszym tygodniu odwiedził przedszkolaki lisek, który będzie towarzyszy im przez cały czas pobytu w placówce. Swój pierwszy dzień przedszkolaka liski obchodziły 20 września. Nie mogło wtedy zabraknąć pierwszych upominków i pamiątkowy zdjęć. Na zakończenie pierwszego miesiąca dziewczynki przygotowały niespodziankę z okazji Dnia Chłopaka. Wszystkim naszym wyjątkowym chłopcom życzymy uśmiechy, radości i spełnienia wszystkich marzeń.

Kontakt

Gminne Przedszkole
43-470 Istebna, Istebna 550

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Szkoła Podstawowa Nr 1