kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

"Bal karnawałowy w klasach 1-3"

      Każdego roku miesiąc styczeń to czas karnawału i wspaniałej zabawy dla dzieci i dorosłych. Dnia 16 stycznia 2024 r. odbył się karnawałowy bal przebierańców dla klas I-III. Dzieci z pomocą rodziców przygotowały piękne stroje i na balu zjawiły się różne postacie: wiedźmy, wróżki, księżniczki, rycerze, zwierzęta, superbohaterowie i wiele innych. Wszyscy wspaniale się bawili przy muzyce dyskotekowej, którą puszczał dla nas DJ Pan Błażej. Na balu nie zabrakło tańców grupowych, konkursów i zabaw. W przerwie uczniowie kosztowali słodkich lub owocowych przekąsek, o które zatroszczyli się rodzice.

         Czas wesołej zabawy i magicznej atmosfery bardzo szybko minął. Uczestnicy balu, pełni niezapomnianych  wrażeń, w radosnych  nastrojach, rozeszli się do domów.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne