kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

„Choinka dla dzieciątka” – Jasełka w wykonaniu uczniów klas trzecich

                     Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych chwil w roku. Dlatego też tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka, które w tym roku zostały przygotowane przez uczniów klas  3a i 3b i  przedstawione 19 oraz 21 grudnia 2023 roku.
                     Młodzi wykonawcy, mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i tanecznych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili publiczność w świąteczny nastrój. Przedstawienie przeplatane było licznymi  kolędami, pastorałkami i tańcami. Ogromne zaangażowanie uczniów  i czas poświęcony na próby – opłacił się. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa.  Jasełka bardzo się podobały i zostały ciepło przyjęte przez uczniów, nauczycieli, rodziców  i dziadków oraz nagrodzone gromkimi brawami.
                Gorąco dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za pomoc w przygotowaniu strojów do przedstawienia i  obecność na spektaklu.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne