kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

DZIEŃ RODZINY W KLASACH 1 - 3

           Są takie dni w szkolnym kalendarzu, do których dzieci przygotowują się i czekają na nie z wypiekami na twarzy. Tymi wyjątkowymi dniami są Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. W tym roku połączyliśmy obchody tych świąt w jedną uroczystość - Dzień Rodziny, który odbył się 31 maja. To był cudowny czas zarówno dla dzieci, jak i rodziców, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. Nasi uczniowie wystąpili dla swoich bliskich, prezentując piosenki i tańce o sporcie. Na zakończenie występów wspólnie odśpiewaliśmy 100-lat dla wszystkich uczestników tej imprezy. Sportowych emocji dostarczyły dzieciom różne ciekawe konkurencje i zabawy przygotowane przez Base Camp oraz nauczycieli. Dzieci i dorośli przeciągali linę, strzelali z łuku, biegali w „potrójnych gaciach”, ślizgali się po trawie na nartach, skakali w workach i na skakankach, kręcili hula-hop, rywalizowali na dmuchanych rurach i grali w piłkę. Największą frajdę sprawiły dzieciom dmuchane zjeżdżalnie i tor przeszkód. Integrując się przy wspólnym stole jedliśmy pyszne ciasta upieczone przez wspaniałe mamusie, gofry przygotowane przez panie z KGW z Istebnej oraz kiełbaskę z grilla. Wszystkie klasy z okazji Dnia Dziecka otrzymały upominki i sprzęt sportowy.

               W imieniu dzieci, rodziców  i nauczycieli pragniemy podziękować Pani Łucji Michałek-Chudeckiej – Wójt Gminy Istebna oraz Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Istebnej za przekazane środki pieniężne na organizację Dnia Rodziny w naszej szkole oraz nagrody dla uczniów. Dziękujemy także Państwu Monice i Jakubowi Burywłaścicielom Base Camp za darmowe udostępnienie dmuchanej zjeżdżalni i sprzętu sportowego oraz zaangażowanie i poświęcony czas, Pani Łucji  Dusek – Dyrektorowi GOK-u w Istebnej za umożliwienie nieodpłatnego korzystania z Amfiteatru „Pod Skocznią”, Nadleśnictwu Wisła za przygotowanie upominków dla dzieci, Firmie Legierski za częściowe zasponsorowanie kiełbasy, Państwu Małgorzacie i Piotrowi Bury za drewno na grilla, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi za pomoc przy organizacji imprezy.

              Tegoroczny Dzień Rodziny zapisze się w naszej pamięci  jako niezwykły, pełen wzruszeń, emocji, współpracy, a także zdrowej rywalizacji sportowej.

Wychowawczynie klas 1-3

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne