kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

Konkurs Moje hobby, moje pasje

 Konkurs “Moje hobby, moja pasja”

 

         17 stycznia 2024 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyło się rozstrzygnięcie konkursu “Moje hobby, moja pasja”. Zadaniem uczestników było przedstawienie swoich zainteresowań w dowolnej, wybranej przez siebie formie. Udział w konkursie zgłosiło 19 chętnych.          

        Uczestnicy mogli się poczuć wyjątkowo, gdyż wszystkie ich prace były wystawione, każdy mógł podejść, pooglądać i  przeczytać, co fascynuje ich rówieśników. A są to: malowanie, śpiew, gra na instrumentach muzycznych, różne sporty, jazda konno, rzeźbienie, a nawet wędkowanie, czy niezwykłe - hobby horsing.
         Uroczystość rozdania nagród uprzyjemniły zgromadzonym występy dwóch laureatek z klasy 5a, które zagrały wybrane utwory na klarnecie i skrzypcach.
A oto wyniki konkursu:

I miejsce: Marta Przybyła i Lena Partyka

II miejsce: Berenika Sikora

III miejsce: Joanna Legierska i Karolina Sikora

Jury wyróżniło jeszcze dwie prace: Igi Legierskiej i Gracjana Hanzla.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy naszym uczniom pięknych pasji, odwagi do podzielenia się nimi oraz zaangażowania.

                                                                                           Sławomira Patyk

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne