kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

Pasowanie na ucznia – 27 października 2023r.

Ślubowanie pierwszoklasistów to wyjątkowy dzień nie tylko dla dzieci, ale również dla ich bliskich oraz całej społeczności szkolnej. Na początku uroczystości pani dyrektor mgr Danuta Haratyk-Woźniczka przywitała ciepło wszystkich zebranych. Następnie pierwszoklasiści przedstawili to, czego już się w szkole nauczyli. W czasie występu wybrali się w podróż do czterech krain, w których prezentowali swoje umiejętności: śpiewali piosenki, wykazywali się wiedzą z różnych dziedzin, udowodnili, że znają i stosują szkolny regulamin, są pracowici i kochają swoją Ojczyznę. Po zakończonej prezentacji otrzymali symbole czterech krain: Pracowitości, Muzyki, Miłości i Mądrości. Chwilą, która wzbudziła najwięcej emocji, był moment ślubowania pierwszoklasistów. Aktu pasowania kolorowym piórem dokonała pani dyrektor. Dzieci oprócz tradycyjnych rogów obfitości otrzymały też pamiątkowe dyplomy i medale, które zasponsorowała Rada Rodziców. Cała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez nieocenione mamy. Wydarzenie to na długo zostanie w pamięci wszystkich zebranych, zwłaszcza uczniów klas pierwszych – najważniejszych uczestników tej ceremonii.

Wychowawczynie klas pierwszych

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne