kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

Spotkanie Śląskiego Kuratora Oświaty z laureatami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

10.05.2023r. w sali Sejmiku Śląskiego odbyło się uroczyste spotkanie Śląskiego Kuratora Oświaty z laureatami, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych dla uczniów szkól podstawowych województwa śląskiego w roku szkolnym 2022/2023. Laureaci odebrali z rąk pani Kurator Urszuli Bauer zaświadczenia i nagrody. Nasza szkoła może również poszczycić się udziałem w tej uroczystości ucznia  klasy 8c.  Marcel Małysz zdobył podwójny tytuł laureata. Brał udział w dwóch konkursach przedmiotowych z matematyki i fizyki. Nad przygotowaniem do konkursu matematycznego czuwała pani Grażyna Pince-Polok, a z fizyki pan Wojciech Czulak.

Konkursy przedmiotowe wymagają od uczniów dużej wiedzy, często ponadprogramowej, dlatego tym większa jest nasza radość z osiągnięcia naszego ucznia. Jednak nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie ciężka praca Marcela i wiele godzin poświęconych na rozwiązywanie zadań. Jesteśmy z niego dumni i serdecznie gratulujemy.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne