kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

Sukces Hani Nosowicz w Bielsku - Białej

22 kwietnia 2022 roku w Bielsku – Białej odbył się XXIV Rejonowy Konkurs Recytatorski „Słońce, słonce i życie…”. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów: Hanna Nosowicz z klasy 5c w młodszej grupie wiekowej (klasy 4-6) oraz Aleksandra Legierska z klasy 8c i Marek Rucki z klasy 7c – w starszej grupie wiekowej (klasy 7-8).

Wszyscy nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, ale poziom bielskich zmagań konkursowych jest naprawdę na wysokim poziomie (recytatorzy są nierzadko przygotowywani przez profesjonalnych aktorów czy instruktorów teatralnych), więc czasami trudno zostać zauważonym i docenionym przez wymagające jury. Z tym większą przyjemnością pragniemy poinformować, że Hania Nosowicz została laureatką tegoż konkursu. Nasza uczennica zdobyła wyróżnienie, prezentując swój wrodzony talent aktorsko – recytatorski, naturalność i wrażliwość.

Hani składamy serdeczne gratulacje,  składając zarówno jej, jak i Oli oraz Markowi podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły w bielskim konkursie!

Cecylia Suszka – opiekunka laureatki

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne