kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

Sukces Klaudii Michałek z klasy 8b

W dniu 12 kwietnia 2022r. trzy uczennice z naszej szkoły wzięły udział w drugim etapie Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych organizowanym przez dyrektora i nauczycieli języka angielskiego III Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Bielsku – Białej. Konkurs (na poziomie B2) składał się z kilku części (słuchanie, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka oraz wiedza o krajach anglojęzycznych). Klaudia Michałek z klasy 8b otrzymała tytuł LAUREATA w tym konkursie (uzyskała jeden z jedenastu najlepszych wyników). Ogółem w drugim etapie wzięło udział 86 uczniów z 30 szkół podstawowych, z czego 11 zostało laureatami, 9- finalistami, a 10 dostało wyróżnienia.

Gratulujemy Klaudii i życzymy dalszych sukcesów!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne