kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

TARGI EDUKACYJNE

9 kwietnia 2024 roku w hali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Istebnej  zgromadzili się  na Targach Edukacyjnych zaproszeni goście ze szkół ponadpodstawowych oraz ósmoklasiści z Istebnej, Koniakowa i Jaworzynki. Przyjechali do nas nie tylko przedstawiciele najbliższych placówek, ale również z odleglejszych miejsc – były szkoły z Bielska, Oświęcimia, czy Pszczyny. Każda placówka przygotowała swoje stanowisko z ulotkami, broszurami i plakatami. 

W pierwszej części spotkania prezentowały się szkoły, przedstawiając uczniom  najistotniejsze informacje o planowanych klasach, zawodach i rozszerzeniach. Ta część programu została wzbogacona o pokaz sprawności fizycznej i sztuki walki uczniów z bielskiego liceum.  Następnie ósmoklasiści podchodzili porozmawiać do wybranych stanowisk.

Pragniemy podziękować wszystkim za wszelką pomoc podczas organizowania tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że to spotkanie pomoże naszej młodzieży  wybrać najlepszą dla siebie szkołę do dalszej nauki i wyboru zawodu.

Organizatorzy: Magdalena Marek i Sławomira Patyk

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne