kontrast
czcionka
43-470 Istebna, Istebna 1345

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca dobiegł końca rok szkolny 2021/2022r. Na pożegnalnej akademii rozdano świadectwa z wyróżnieniem. Przyznano tytuł Absolwenta Janowi Kulikowi, statuetka Sportowca trafiła w ręce Filipa Juroszka, zaś Sportsmenki Kindze Gazurek. Sześćdziesięciu dziewięciu ósmoklasistów ukończyło szkołę podstawową. Na scenę zaproszono  również laureata Przedmiotowego Konkursu z Geografii Jana Kulika oraz finalistę Przedmiotowego Konkursu z Matematyki Marcela Małysza. Dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczali sekretarz gminy p. Bożena Bury, dyrektor ZSP Istebna p. Danuta Haratyk – Woźniczka oraz przewodniczący RR p. Karol Rudecki.                  

Tegorocznym absolwentom życzymy dalszych sukcesów i tego, by nowa szkoła pomagała Wam realizować Wasze marzenia.

Wspaniałych, bezpiecznych i zasłużonych wakacji dla Wszystkich!

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. ks. Józefa Londzina
43-470 Istebna, Istebna 1345

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Istebnej przyjmuje interesantów w każdą środę od 8:00 – 15:00 oraz w czasie zebrań z rodzicami w godz. od 15:00 – 18:00.

Przedszkole Gminne